Ana Sayfa Betnano Güncel Giriş Adresi Betnano Üyelik İçin Aranan Şartlar

Betnano Üyelik İçin Aranan Şartlar

336
0

2017 yılından beri sektörde yenilik, kalite ve heyecan arayanların adresi olmaya devam eden Betnano üyelerine daha iyi hizmet vermek adına Betnano üyelik için aranan şartlar konusunda düzenli bir şekilde işlemleri yerine getiriyor. Online hizmet vermesinin de bir sonucu olarak sitenin güvenilir, disiplinli ve üyelerin aklında soru işareti kalmasını engelleyecek bir şekilde hizmet etmesini önemsiyor. Üye sayısı her geçen gün artarken hizmet verdiği pazarların sayısı da aynı oranda artmaya devam ediyor. Bu durum üyelerin hangi şartları sağlaması gerektiğinin daha çok ön plana çıkmasına dayanak oluşturuyor.

18 Yaşından Büyük Olmak

Sitenin üyelerinden istediği en temel şartların başında 18 yaşından büyük olmak geliyor.

Üyelerin 18 yaşından büyük olmaması halinde:

  • Site bağlı olduğu lisans kurumu ile sorun yaşar,
  • Üyenin 18 yaşında olmaması ödemelerin yapılmasını engeller,
  • Yasal olarak bu yaş sınırından küçük olanların oynaması yasaların sorun çıkarması sonucunu doğurabilir.
  • Yasal anlamda olduğu kadar sitenin kalitesinden de ödün vermemek adına üyelerden beklenen durum 18 yaş sınırını doldurmuş olmaktır.

Daha Önce Siteden Uzaklaştırma Almamış Olmak

Bir başka önemli ve olmazsa olmaz şart ise daha önce üye olmak isteyen kişinin siteden uzaklaştırma almamış olmasıdır. Siteden uzaklaştırma almanın nedenlerinden en önemlisi güvenliktir. Yani güvenilir oyun ahlakı ile çalışan Betnano’nun üyenin bunu yerine getirmediğini anlaması ve hesabı silmesidir. Böyle bir olasılık da yeniden üye olmanızı engeller.

Adres ve IP Uyumu

Site üyenin hesabını açarken aynı adres ve IP uyumunu arar. Çünkü üyeden alınan belgede Türkiye’de bir konum yer alırken bağlanılan adres başka bir ülkeden bile olabilir. Bu olasılık bilgilerin yanlış olması veya hesabın farklı amaçla açılmak istenmesi anlamına gelir. Bunun için mutlaka kontrol edilir.

Şartlar Neden Yerine Getirilmelidir?

Betnano şartların yerine getirilmesini lisanslı olmasından dolayı da ister. Çünkü lisansını kaybeden bir site ile üyeler artık çalışmak istemeyecektir. Şartların yerine getirilmesi konusunda ise herhangi bir esneklik tanınmaz. Aksi durumda sitenin kalitesi korunamaz. Ayrıca diğer üyelere de haksızlık yapılmış olur.

Önceki İçerikBetnano Adres Aktif Etme
Sonraki İçerikBetnano Sitesi Güncel Giriş Adresi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz